Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

27.10.2015 р.Геть паління! Ми - здорове покоління!

Куріння - одна з найбільш поширених залежностей сьогодення, шкідлива звичка, позбутися якої нікому не вдається за один день. Але психологи стверджують, що реалізувати таке бажання можливо, головне – правильно мислити. Викорінити бажання палити цигарки вдається, якщо людина спробує замінити одну звичку іншою. З’їжте краще цукерку!
28 жовтня 2015 року працівники бібліотеки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського організували акцію «Віддай цигарку. Візьми цукерку!», що мала на меті пропаганду здорового способу життя у молодіжному середовищі. Захід проходив на території студмістечка. Юнакам і дівчатам пропонували обміняти цигарки на цукерки, рекомендували позбавитись від звички палити, інформували про шкідливий вплив тютюнопаління на організм.

Акцію гарно доповнювала тематична книжкова виставка «Геть паління! Ми - здорове покоління!», на якій була представлена тематична література про історію вживання тютюну, вплив такої пагубної звички на організм людини, на спосіб життя та здоров'я студентської молоді.

На щастя, існує чимало випробуваних способів, які допомагають людям кинути палити і розпочати здоровий спосіб життя. Єдине «але»: немає універсального методу, котрий підійшов би всім і кожному. Тому потрібно пошукати для себе спосіб чи поєднання способів, що стануть дієвими саме для вас.Репортаж - Броніслава Федорук
провідний бібліотекар

переглядів: 1