Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

27.10.2015 р.27 жовтня 2015 року в університеті побувала делегація Карконошської державної вищої школи в м. Єленя Гура (Польща), до складу якої увійшли декан факультету природничих наук і технології Анджей Блашно, викладач германської філології Стефан Людвін, викладач журналістики Олівія Тарасевич-Грит, викладач фізичного виховання Яцек Фалкінберг. Наш навчальний заклад представляли ректор Наталія Лазаренко, декан факультету іноземних мов Тамара Ямчинська та її заступник Олена Змієвська, викладач кафедри англійської філології Лілія Терещенко, заступник декана-директора інституту фізичного виховання і спорту Андрій Драчук, заступник декана природничо-географічного факультету Анатолій Гудзевич, заступник декана-директора інституту філології й журналістики Ніна Кухар, завідувач кафедри журналістики та зв’язків із громадськістю Віталій Гандзюк, начальник аналітично-організаційного відділу Євген Громов, голова університетської профспілки Микола Баюрко.
Під час зустрічі, що мала на меті обговорення умов співпраці між Коледжем Карконозе й Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського у рамках програми ERASMUS+ та перспектив партнерства між навчальними закладами, був підписаний договір про спільну майбутню діяльність. Це ще один крок на шляху підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами досліджень, забезпечення інформаційного обміну. Обидві сторони визнають важливість та потребу такого виваженого рішення, і тепер у них попереду багато роботи, що обіцяє бути плідною й цікавою.Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1