Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

12-13.10.2015 р.12-13 жовтня 2015 року в музейно-просвітницькому центрі навчального закладу тривала авторська виставка авторської ляльки за мотивами сюїти Едварда Гріга «Пер Гюнт» викладача кафедри мистецької підготовки Світлани Мелобенської. На відкритті експозиції та майстер-класі з пісочної анімації побували студенти 1-3 курсів інституту педагогіки, психології і мистецтв.
Привітала присутніх із гарною подією ректор університету Н.І. Лазаренко. Вона зазначила:


- У нашому університеті відкрилась виставка творчої людини – випускниці факультету підготовки вчителів початкових класів Світлани Мелобенської, яка сьогодні працює в навчальному закладі. Твори нашої викладачки чудові, яскраві. Успіхів Вам, Світлано Віталіївно!


- Щиро дякуємо Вам за неповторні враження і маленьку подорож у дитинство, - звернулася до майстрині третьокурсниця інституту педагогіки, психології і мистецтв Ярослава Пилипенко. - Ваші роботи – це справжні витвори мистецтва, що зігрівають душу й дарують море позитивних емоцій. Бажаємо й надалі радувати своїми роботами людей, а ми Вашим успіхам радітимемо теж.Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1