Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

30.09.2015 р.Відбулось заключне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення виборів ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Голова оргкомітету, доцент Ю.А. Зінько привітав із перемогою Н.І. Лазаренко й зазначив:


- Відбулась справжня, знакова, потужна перемога за 103 роки буття нашого навчального закладу. Відрадно, що колектив обрав ректора за один тур. Це свідчить про те, що все, що Ви, Наталіє Іванівно, робили, достойно оцінила наша університетська громада. Переконаний, що все у Вас буде добре, бо свого керівника завжди підтримуватимемо ми. Оргкомітет бездоганно виконав свою роботу. Це констатував представник Міністерства освіти і науки України, котрий спостерігав за ходом виборів. Жодного порушення не виявлено, вибори пройшли відповідно до нормативних документів.

- Дякую, Юрію Анатолійовичу, дякую всьому оргкомітету за прекрасну роботу, чудову організацію виборчого процесу, - звернулася до присутніх Наталія Іванівна. - Тримаю в руках протокол виборів і хочу вам сказати, що результати, вписані на цій сторінці, особисто для мене дуже визначальні. Я мала не так багато часу, щоб повно виявити свої можливості й уміння, але скажу, що за той короткий термін, відколи була призначена виконувачем обов’язків ректора, багато-багато справ спрямувалось на те, щоб ми таки зробили приймальну кампанію. Це лише початок. Зараз переді мною стоять більші задачі, більша відповідальність. Ми маємо розбудовувати університет, підвищувати його рейтинг. Бажаю усім успіхів і сподіваюсь на взаємну віддачу заради наших студентів, адже ми робимо спільну справу. Обіцяю дотриматись кожного слова своєї програми. Хочу досягти того рівня, щоб колектив і надалі мені довіряв.


Оркомітет з виборів очільника навчального закладу одностайно проголосував за те, щоб затвердити результати виборів, і на цьому завершив свою роботу.
Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1