Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

16.09.2015 р.


16 вересня 2015 року з дружнім візитом у нашому навчальному закладі побував Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак. Під час зустрічі з керівництвом Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського йшла мова про налагодження співпраці між країнами-сусідами, обговорювались можливості організації курсів з вивчення польської мови для студентів і викладачів вишу, спрощення візової політики для працівників, які матимуть можливість і бажання читати лекції за кордоном, а також піднімались питання про обмін студентами.
Високоповажний гість побував на території студмістечка й бачив, як студенти інституту математики, фізики і технологічної освіти залучають своїх ровесників з інших інститутів і факультетів до волонтерського руху.Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1