Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

10.09.2015 р.


В нашім університеті знову свято. Цього разу - з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який українці відзначають у другу суботу вересня. Студенти і викладачі навчального закладу зібрались 10 вересня 2015 року такою великою компанією, щоб позмагатись у силі, спритності і просто відпочити після занять.

Захід проходив під відкритим небом, на спортивному майданчику, що у дворі навчального корпусу №1. Організували свято працівники відділу виховної роботи спільно зі студрадою університету. У ньому взяли участь 7 команд першокурсників.
Із Днем фізкультури і спорту привітали колектив виконувач обов’язків ректора, доцент Наталія Лазаренко, котра й ініціювала проведення університетського заходу, декан-директор інституту фізичного виховання і спорту, доцент Володимир Яковлів, а також чемпіон Європи серед юніорів (1997 р.), срібний призер Кубку Європи (1997 р), Кубку світу (1998 р.) та Чемпіонату Європи (2002 р.), бронзовий призер серед військовослужбовців Олімпійських ігор (2001 р.) та Чемпіонату світу (2001 р.), інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA, інтернаціональний чемпіон за версією IBO, чемпіон Європи за версією EBU, майстер спорту міжнародного класу, член журі популярного шоу «Україна має талант» та тренер проекту «Зважені і щасливі» В’ячеслав Узєлков. Боксер-професіонал, випускник нашого навчального закладу ділився спогадами про роки юності, розповів молоді про те, що в рідному університеті зустрів своє кохання. Було дуже приємно від нього почути, що студентам колишнім подобається бувати в гостях у студентів нинішніх.

До програми «Веселих стартів» увійшли 6 конкурсів: «Стрибки у довжину з місця», «Штрафний удар у ворота», «Кидок м’яча у кошик», «Піднімання гирі», «Згинання/розгинання рук в упорі лежачи», «Естафета з м’ячем». Вправність студентів, згуртованість команд оцінювали знавці спортивної справи, фахівці з фізичної культури: старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, майстер спорту з хокею на траві, суддя міжнародної категорії Олександр Перепелиця, викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Вадим Поляк, старший викладач кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання Леонід Хоронжевський, старший викладач кафедри теоретико-методичних основ фізичного виховання Юрій Чуйко. Очолила суддівську колегію старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, майстер спорту з легкої атлетики Тетяна Дідик.

Поки учасники команд переводили подих після чергового змагання, свої виступи їм презентували Оксана Кулаківська. Олена Пасіхова, Вікторія Токарева, Юлія Неприсяжна. А ведучий заходу Ігор Цигвінцев провів для студентського загалу веселу зарядку. Треба зазначити, що молоді дуже сподобались запропоновані вправи, й багато хто хотів би щодня бувати на такому спільному тренуванні.
Провівши підрахунок балів, голова журі оголосила результати змагань: 5 місце між собою поділили команди інституту історії, етнології і права, інституту філології й журналістики та природничо-географічного факультету, 4-тє здобули юнаки й дівчата з інституту математики, фізики і технологічної освіти, 3-тє - першокурсники факультету іноземних мов, 2-ге – спортсмени інституту педагогіки, психології і мистецтв, а 1-ше виборола команда інституту фізичного виховання і спорту.

Профспілка університету подбала про подарунки для усіх учасників змагань. Увечері студенти і студентки, котрі добре набігались на спортивному майданчику, чаювали в гуртожитку, смакуючи свіжим печивом.

Бути здоровим сьогодні модно, стильно. Хочемо, щоб такої класної тенденції дотримувались усі наші студенти й першокурсники зокрема. Багатьом із них подобається займатись легкою атлетикою, футболом, боксом, баскетболом, гімнастикою й іншими видами спорту. Працівники університету докладуть значних зусиль, аби кількість прихильників здорового способу життя з року в рік зростала.Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1