Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

05.09.2015 р.Сучасне європейське місто, перлину Поділля, куточок дивовижних водограїв, smile-city Вінницю із її 652 днем народження щиро вітає багатотисячний колектив Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Тобі, нашій малій батьківщині, ми завдячуємо своєю появою й становленням як потужного освітнього закладу, що готує для школи учительство. Це завдяки твоїй турботі, рідне місто, наш виш став одним із кращих педагогічних в Україні, центром педагогічних інновацій регіону, великим освітнім комплексом, що дає путівку в життя тисячам першокласних спеціалістів.

Тих, хто здобув фахову освіту у Вінницькому педуніверситеті, сьогодні можна зустріти не лише в навчальних закладах, а й в органах влади. Серед наших випускників - багато відомих політичних діячів, науковців, спеціалістів із новітніх технологій, представників творчої інтелігенції. Величезна кількість цих людей у перші вересневі дні 2015 року була задіяна в культурних заходах на вулиці Соборній, на площі Небесної Сотні, у центральному парку відпочинку… Нам є ким пишатися, з кого брати приклад для наслідування. Надзвичайно приємно, що випускник вишу, історик за фахом, соліст відомого гурту «ТіК» Віктор Бронюк став почесним громадянином міста над Бугом. Громадськість високо оцінила заслуги цієї талановитої молодої людини, яка популяризує Вінницю в Україні та далеко за її межами й ось уже понад рік активно займається волонтерською діяльністю, допомагаючи захисникам аккраїни в зоні АТО.
Свої вміння тобі, люба Віннице, у день твоїх іменин дарували й майбутні педагоги. Чарівним співом радувала вінничан і гостей нашого міста учасниця телевізійного проекту «Голос країни-2015», володар Гран-прі X ювілейного Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2015» Олена Шинкар. Ярослав Коломієць, Денис Додишев, Іван Тищенко, Марія Зьомко, Юлія Федик, Роман Голюк, Вікторія Берко, Анастасія Стасюк разом із доцентом інституту математики, фізики і технологічної освіти Ольгою Пінаєвою та працівником дирекції інституту педагогіки, психології і мистецтв Наталією Олійник вчили маленьких подолян виготовляти з бісеру та шовкових стрічок обереги для бійців АТО, робити пальчикові аплікації, малювати. Біля відомої архітектурної пам’ятки - вінницької вежі - наші студенти організували громадськість міста, щоб спільно виготовити 30-метрову маскувальну сітку, яку волонтери найближчим часом передадуть українським воїнам на передову.

Теплі слова на адресу очільників міста і його прекрасних мешканців адресувала виконувач обов’язків ректора університету, доцент Наталія Лазаренко. Під час фінального святкового концерту вона вручила квіти випускнику вишу, лідеру гурту «ТіК» Віктору Бронюку й бажала творчої наснаги й успіхів.

Попереду у нас багато завдань. Університетові належить створити нові можливості, що дозволять йому стати на щабель вище у рейтингу конкуренції з іншими державними навчальними закладами.

Бажаємо своєму рідному місту щастя, процвітання, любові, красивих і здорових нащадків, натхнення на добрі справи, миру і рясних-прерясних гараздів, а нам, вінничанам, - особливої закоханості в те місце, де народились і живемо!Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1