Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Врочиста музика над площею лунає,

Святковий день дарує новий злет.

Сьогодні рік навчальний починає

Державний Вінницький педуніверситет!

Прийшла пора за добрі справи братись,

В Країну Знань розпочинать ходу.

На успіхи благословля Вкраїна-мати

Студентську зміну, славну й молоду!

Ось і настав той довгоочікуваний день, коли стартує 2015-2016 навчальний рік. Велика і дружна родина Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського зібралася разом, аби привітати своїх першокурсників. Цього року лави студентства найстарішого вишу у місті над Бугом поповнили 1035 юнаків і дівчат, 847 із яких здобуватимуть фахову освіту на денній формі навчання і 188 – на заочній.

Із визначною подією молодь привітали виконувач обов’язків ректора, кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Лазаренко, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, голова профспілкової організації педуніверситету Микола Баюрко, доктор філологічних наук, професор кафедри методики філологічних дисциплін і стилістики української мови Ольга Куцевол.
У День знань в гості до своїх викладачів прибув випускник нашого університету, учасник АТО Олег Заболотнов. Він подякував педагогам за кропітку щоденну працю та звернувся з напутнім словом до тих, хто нинішнього року поповнив лави студентства навчального закладу зі 100-літньою історією, аби побажати їм відмінних успіхів у навчанні.

Під час урочистого зібрання з нагоди початку нового навчального року голова Ради студентського самоврядування ВНЗ Олександр Забіяка вручив символічну залікову книжку наймолодшій першокурсниці – студентці природничо-географічного факультету Олені Коваль.

Музичними дарунками віншували винуватців події наші талановиті вокалісти: Олена Шинкар, Ірина Славінська, Олена Пасіхова, Ірина Шигида. Вели захід другокурсниця природничо-географічного факультету Марина Дякова та четвертокурсник інституту філології й журналістики Сергій Диянов. Підтримуючи добру традицію, що склалася в нашому виші впродовж багатьох років, юнаки й дівчата з числа першокурсників поклали квіти до пам’ятника Великому Сонцепоклоннику, ім’я якого носить університет.

Наразі студенти Вінницького державного педагогічного університету приступили до навчання. О 17.00 год. на Фонтанній площі університету на них чекає велика концертна програма, а продовжиться вона першовересневою дискотекою.


Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Скачати відекліпРепортаж - Ірина Федорчук

Фото, відео - Ігор Дорохов

Відеокліп - Олександр Кузьминський

переглядів: 1