Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

10.07.2015 р.

ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО РОЗПОЧАВ ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Сьогодні розпочалась вступна кампанія у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. З самого ранку біля Приймальної комісії велика кількість юнаків і дівчат, котрі прибули сюди з батьками, аби подати документи на ступінь бакалавра.

Перед початком роботи Приймальної комісії виконувач обов’язків ректора Наталя Іванівна Лазаренко та перший проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Олексійович Гусєв провели виробничу нараду з членами відбіркової комісії, побажали їм успіхів і наголосили на тому, що треба бути максимально уважними, толерантними до людей, які довіряють свою долю одному з найпрестижніших навчальних закладів Поділля. Першим абітурієнтом вишу став випускник Гавришівської ЗОШ І-ІІІ ст. Руслан Руденький.
Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.


- Згідно зі змінами Правил прийому, затвердженими Міністерством освіти і науки України, до Приймальної комісії ВНЗ подаються лише копії документів, - розповідає відповідальний секретар Приймальної комісії Павло Миколайович Кравченко. – Оригінали пред’являються після оприлюднення рейтингового списку, за яким абітурієнти зараховуються на державну форму навчання.

Нинішнього року Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського здійснює набір студентів на ступінь бакалавра за 24 напрямами. Загальна кількість бюджетних місць: 310 - денна форма навчання, 13 – заочна форма навчання.

В навчальному закладі наразі створені всі необхідні умови для роботи з абітурієнтами. Детальна інформація про вступні іспити, фахові випробування і творчі конкурси для усіх категорій, визначених Правилами прийому, розміщена на офіційному сайті Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського http://vspu.edu.ua/index.php?p=reception та на стендах Приймальної комісії.

Надає послуги консультативний центр. До його складу входять заступники відповідального секретаря Віктор Васильович Рогач, Олег Леонідович Коношевський, Олександр Анатолійович Матвійчук, секретарі Ірина Вікторівна Сізова та Тетяна Ігорівна Балацька, які працюють у залі і біля інформаційних стендів.

Шановні абітурієнти! Чекаємо на вас щоденно з 9.00 до 18.00 год. Обідня перерва - 13.00-14.00 год. В суботу Приймальна комісія працює з 9.00 до 14.00 год. (без обідньої перерви).Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1