Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

30.06.2015 р.

Інститут фізичного виховання і спорту
провів у життєву дорогу випускників

30 червня одержали довгоочікувані дипломи випускники Інституту фізичного виховання і спорту. У непросту мандрівку під назвою «життя» випускників проводжали їхні викладачі, батьки, друзі.

Виконувач обов’язків ректора Вінницького педуніверситету Наталія Іванівна Лазаренко побажала молодим фахівцям: «Нехай вас не торкнеться війна. Щиро бажаю, щоб свою міць і силу вам доводилося демонструвати тільки на спортивних майданчиках. Гарного майбуття й всіляких гараздів вам, колеги, випускники, батьки!».
Директор інституту фізичного виховання і спорту Володимир Леонтійович Яковлів звернувся до молоді:

«Навчання, що тривало п’ять років, завершується. Це й радісно, і сумно – адже ми відправляємо в життя таких прекрасних випускників. Вітаю вас з успішним завершенням навчання й одержанням диплома фахівця з фізичної культури, тренера з обраного виду спорту, фахівця з фізичної реабілітації».

Під час свята були відзначені випускники, які брали активну участь у спортивному, науковому й громадському житті інституту. Не обійшлося й без сюрпризу – винуватцям свята продемонстрували відео з найкращими моментами їхнього студентського життя. Гостей привітали своїми виступами гімнасти, танцюристи й співаки. Вітаємо всіх, хто ще вчора був студентом, а сьогодні став дипломованим фахівцем і передасть свої знання іншим.Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1