Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

30.06.2015 р.

Вітаємо випускників ІМФіТО з одержанням дипломів!

30 червня відбувся випускний вечір студентів Інституту математики, фізики і технологічної освіти. Довгоочікувані дипломи одержали 105 випускників, з них 27 – магістри, 78 – спеціалісти.

Одним із поважних гостей свята став директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, випускник фізико-математичного факультету ВДПУ Ігор Дмитрович Івасюк. Він звернувся до випускників із привітанням: «Завжди пишайтеся тим, що ви – випускники ВДПУ…. Наше завдання – зробити все, щоб університет розвивався й працював. Хочу побажати вам ніколи не забувати викладачів, які допомогли отримати спеціальність».

В. о. ректора ВДПУ Наталія Іванівна Лазаренко наставляла молодих фахівців: «Миттєво пролетіли роки і сьогодні ви вже на порозі своєї професійної діяльності. Я впевнена, що всі випускники стали фахівцями високого ґатунку й ті гарні, якісні знання, уміння, творчий підхід, здобуті в нашому навчальному закладі, донесуть до своїх вихованців. Вірю, що з місць вашої роботи ми будемо отримувати лише слова подяки про підготовку наших випускників».
До молоді звернувся декан-директор ІМФіТО Станіслав Вікторович Подолянчук: «Сьогодні ви маєте гарну нагоду висловити щирі слова вдячності своїм викладачам за отримані знання, за їхню щоденну наполегливу й творчу працю. Подякуйте вашим батькам, близьким і рідним, які весь це час були поруч, допомагали й підтримували вас… Хочу побажати вам мирного неба, добра й злагоди, постійного професійного зростання, цікавого особистого життя, оптимізму та наполегливості».

Зі святом випускників, батьків, викладачів та поважних гостей вітали талановиті співаки й танцюристи. Щиро вітаємо молодих фахівців і зичимо їм впевнено й сміливо торувати свій життєвий і творчий шлях!Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1