Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

06.07.2015 р.


У гості до студентів, котрі зараз проходять практику в дитячому таборі Управління Міністерства внутрішніх справ України імені Ю. Рябчинської, завітали виконувач обов’язків ректора Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського Наталія Лазаренко, фахівець відділу виховної роботи Ірина Федорчук та голова ради студентського самоврядування навчального закладу Олександр Забіяка. Приїхали дізнатись, як працюється юнакам і дівчатам, спілкувались із директором оздоровчого закладу Володимиром Москалюком, заступником директора з виховної роботи Анатолієм Муляром, старшою вожатою Ларисою Семенюк, почули думки про тих, хто сьогодні забезпечує маленьким подолянам приємний активний відпочинок і веселе дозвілля.
Наталія Іванівна привезла цілий пакет солодощів, аби почастувати своїх студентів, які випробовують себе у ролі вожатих. Своїми враженнями про проходження табірної практики з нами охоче ділилися Катерина Бантюк, Юлія Бондар, Ольга Коробенко, Яна Кравчук та Андрій Лісовий. У момент нашого приїзду вони саме готували вихованців до цікавого заходу: перед дітьми мали виступити інструктори-кінологи і познайомити малечу зі своїми чотирилапими напарниками - службовими собаками, які проходили службу в зоні АТО.

Сподіваємося, що табірна практика вдасться майбутнім учителям на відмінно і залишить на згадку гарні спогади про те, що це був чи не найкращий, хоча й нелегкий, час за роки навчання у виші.Репортаж - Ірина Федорчук

переглядів: 1