Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.07.2015 р.Випускники Інституту філології й журналістики
одержали довгоочікувані дипломи

1 липня випускники Інституту філології й журналістики отримали дипломи. У 2015 році ІФЖ закінчили 18 магістрів, 113 спеціалістів-філологів, 20 спеціалістів-журналістів.

Випускників, викладачів і батьків привітала в. о. ректора Вінницького педуніверситету Наталія Іванівна Лазаренко. Дороговказом для молоді стало її настановне слово: «Ви оволоділи тим відчуттям життя, досвідом, який передали ваші викладачі. Ви навчилися красі слова і тепер будете передавати свої знання, вміння, відношення до життя й до Батьківщини своїм вихованцям. Я впевнена, що ви понесете до своїх учнів усі найкращі моменти, які довелося пережити… Завдяки патріотизму, любові до України, що починається з любові до Вінницького педуніверситету, ви будете зберігати нашу державу».
Декан-директор Інституту філології й журналістики Інна Яківна Завальнюк звернулася до випускників: «У житті кожної людини бувають хвилини, миттєвості й події, що надихають, окрилюють, підносять. Саме таким є сьогоднішнє свято. Воно радісне і водночас хвилююче. Адже ви прощаєтеся зі своєю другою домівкою, де упродовж п’яти років вам було тепло і затишно, спокійно і безтурботно. За ці роки ви стали невпізнанними: подорослішали, помудрішали, здобули фахові знання, практичні вміння і навички, знайшли нових друзів».

До привітань долучилися представники випускників, батьки молодих дипломованих фахівців, улюблені викладачі. Для гостей свята виступали найкращі співаки інституту й танцювальні колективи.

Після закінчення урочистої частини випускники продовжили святкування на фонтанній площі університету. Робили фото на згадку з батьками, друзями й наставниками, танцювали прощальний вальс і насолоджувалися виступами університетських талантів.


Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1