Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.
Природничо-географічний факультет відзначив випускний вечір
хімічним шоу і нагородами для батьків

1 липня випускники природничо-географічного факультету відзначили найголовніше свято усіх студентів – одержання диплому. Урочистій частині дійства передували веселі розваги на фонтанній площі університету.
Студенти-географи влаштували посеред університетського подвір’я справжній кемпінг: з наметами, юшкою, піснями під гітару. На допомогу їм прийшли й хіміки: усі, хто був на фонтанній площі, із захопленням спостерігали за хімічними фокусами й дивами, які демонстрували студенти-бакалаври.
Після студентських веселощів розпочалася урочиста частина свята. Перед молодими вчителями виступила в. о. ректора ВДПУ Наталія Іванівна Лазаренко: «Сьогодні ми прощаємося ненадовго. Я знаю, що, вийшовши за межі університету, кілька днів ви радітимете свободі.. А завтра чи післязавтра згадаєте, як добре було бути студентами, як цікаво і приємно навчатися і стати частиною студентської сім’ї».


Декан факультету Леонід Ілліч Стефанков сказав випускникам своє настановне слово:

«Усі випускники нашого факультету є найлюдянішими, найдобрішими і найрозумнішими. Я хочу щиро подякувати батькам, які увесь час піклувалися про своїх діток і довели їх до логічного завершення – отримання дипломів. Дякую наставникам академічних груп, які плідно й гарно працювали зі студентами, а також професорсько-викладацькому складу факультету, який ділився всім тим, що знає сам».


Перед гостями виступав народний хореографічний ансамбль «Роза вітрів». На жаль, чимало випускників педуніверситету змушені покидати не лише ВНЗ, а й улюблений танцювальний колектив. Наостанок учасники «Рози вітрів», які випускаються з університету, отримали на згадку про чудові роки не тільки подарунки від колективу, а й сертифікати, що засвідчують їхню танцювальну й хореографічну майстерність. І, звісно, порадували гостей свята величезною кількістю неймовірних танцювальних сюрпризів.

Найактивніших студентів відзначили грамотами. Не залишилися осторонь батьки: їх теж нагородили відзнаками за наукову й громадську діяльність їхніх дітей. Випускників вітали співочі таланти університету.

Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1