Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

30.06.2015 р.Творчий випуск студентів Інституту педагогіки, психології і мистецтв

Найважливіше свято у житті кожного студента – випускний вечір. Випускники Інституту педагогіки, психології і мистецтв відзначили його музично й творчо. Грандіозний концерт на головній площі університету зібрав чимало захоплених глядачів.

Перед гостями свята виступив «зірковий» випускник ВДПУ, лідер музичного гурту ТІК Віктор Бронюк. Із найщирішими побажаннями він звернувся до винуватців свята – випускників і виконав чотири пісні із репертуару улюбленого гурту українців. Свого часу відомий музикант закінчив Вінницький педуніверситет, тому з радістю погодився виступити перед студентами й викладачами альма-матер.
Святкову атмосферу створювали виступи зразкових музичних колективів, ансамблів й співаків Інституту педагогіки, психології і мистецтв. Для гостей свята заспівала відома учасниця шоу «Голос Країни», студентка ВДПУ Олена Шинкар.

Під час урочистої частини дійства не обійшлося без відзнак і нагород. Викладачі отримали грамоти й подяки за підготовку переможців та призерів олімпіад, наукових конкурсів.

До випускників звернулася в. о. ректора Вінницького педуніверситету, директор Інститут педагогіки, психології і мистецтв Наталія Іванівна Лазаренко: «П’ять років проминуло, як одна хвилина. За ці роки ви здобули міцні теоретичні знання, гарні практичні вміння й навички. Сьогодні ваші знання і вміння будуть зафіксовані у відповідному документі – дипломі про вищу освіту. Це – результат ваших зусиль, спільної праці колективу ВДПУ, колективу шести кафедр Інституту педагогіки, психології і мистецтв, це – робота викладачів і ваших батьків».
Підтримати випускників прийшли не тільки рідні й близькі. Цього святкового дня до ВДПУ завітали учні вінницької загальноосвітньої школи № 12. Школярі продемонстрували своїм майбутнім учителям чудову гумористичну постановку і щиро привітали усіх зі святом.Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1