Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

25.06.2015 р.Вітаємо випускників Інституту іноземних мов!

25 травня розпочалася плеяда випусків у Вінницькому педуніверситеті. Першими путівки в доросле життя отримали випускники Інституту іноземних мов.
До молоді звернулися з промовами в.о. ректора Наталія Іванівна Лазаренко й заступник декана-директора ІІМ з виховної роботи Олександр Олександрович Петров. Наставники побажали тим, хто ще вчора був студентом, знайти свою дорогу в житті, бути справжніми педагогами, професіоналами і гідними людьми. До привітань долучилися й батьки випускників.

Не обійшлося й без творчих привітань. Після урочистої частини свята на фонтанній площі відбулося мистецьке дійство. Для випускників, викладачів, батьків і гостей свята виступив ансамбль барабанщиць. Представники ансамблю бального танцю «Грація» заворожили своєю танцювальною майстерністю. А юні таланти з Інституту педагогіки, психології й мистецтв подарували своїм колегам-випускникам чимало чудових пісень.

Від щирого серця вітаємо всіх, хто пройшов через «терні до зірок», хто щодень знаходив у собі сили й натхнення навчатися, розвиватися, вдосконалюватися. Тепер Ви – дипломовані фахівці, примножуйте блага нашої могутньої країни, бережіть і прославляйте своє ім’я та честь нашого славного університету!Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1