Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.03.2015 р.

Творча зустріч із поетесою Валентиною Сторожук

У бібліотеці Вінницького державного педагогічного університету з нагоди Всесвітнього дня поезії відбулася зустріч з поетесою, письменницею, фольклористкою Валентиною Сторожук.

Гостя розповіла присутнім про власний творчий шлях. Згадувала про навчання на філологічному факультеті педагогічного інституту, розповідала про те, як бібліотекарі потайки дозволяли читати заборонені в Радянському Союзі книги.

Пані Валентина пише не тільки вірші, а й прозу. У свої твори мисткиня вживлює елементи постмодерну, любить містифікувати. Письменниця досліджувала фольклор, за його мотивами створила книгу "Червона калина, листячко зелене"
Валентина Сторожук ділилася зі студентами планами на майбутнє, своїми правилами «виживання» в світі інформації. Поетеса наставляла молодь: «Краще бути в житті хоч трішечки поетом».Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1