Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

31.03.2015 р.У педуніверситеті відкрилася виставка картин «Про гідність»

У Музейно-просвітницькому комплексі Вінницького педуніверситету відкрито виставку пастелей «Про гідність», присвячену подіям української Революції Гідності.
Автор – Володимир Кравчук – випускник нашого «вишу». Художник вчителює у школі села Баранівці Житомирської області. Під час Майдану не міг залишатися байдужим, увесь час писав картини про ті буремні події. Щоденно митець отримував оригінальні нові сюжети.

Виставку «Про гідність» уже оцінили поціновувачі естетики з Києва та Житомира. До Вінниці полотна привезли вперше.

Окрім виставки картин, на студентів чекав ще один сюрприз. Випускник історичного факультету, поет і громадський діяч Олег Побережний презентував збірку власних віршів під назвою «Герої не вмирають». Книга складається з двох розділів: «Майдан» і «Війна».

Олег Побережний у своїй поезії просить українців не бути байдужими до сьогочасних подій, закликає молодь жити по совісті, з любов’ю до України.Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1