Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.Прийміть найтепліші слова з нагоди славної дати на Вашому життєвому календарі.


Щиро вдячні Вам за самовіддану багаторічну працю, професіоналізм, виваженість і принциповість, доброзичливість і чуйність, доброту і жіночість. Ваш нелегкий але прекрасний життєвий трудовий шлях пронизаний святим вогнем любові до людей, гідний глибокої поваги та найвищої оцінки.

Впевнені, що приклад Вашої довголітньої, плідної та багатогранної педагогічної діяльності, Ваша життєва мудрість і досвід, громадська небайдужість сприятимуть вихованню молодого покоління.

Висловлюючи Вам щиру вдячність за сумлінну працю, від усієї душі бажаємо міцного здоров‘я. щастя і благополуччя. Нехай і надалі не згасає Ваша жіноча привабливість, душевна щедрість, людська мудрість і велика працелюбність, а надійна підтримка рідних та друзів додає енергії і успіхів у нових починаннях.

Від імені колективу інституту педагогіки, психології і мистецтв,
декан-директор ІППМ, в.о. ректора Н.І.Лазаренко

переглядів: 1