Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.БЛАГОДАТНІ ЗЕРНА ТАЛАНТУ ПЕДАГОГА І ВЧЕНОГО

15 червня свій ювілейний 55-ий день народження відзначає відомий український науковець, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України Ольга Миколаївна Куцевол.

Ольга Миколаївна є автором понад 180 наукових публікацій, серед них монографія «Теоретико-методичні основи розвитку креативності майбутніх учителів літератури» (2006), навчальні посібники «Методика викладання української літератури (креативно-інноваційна стратегія)» (2008, гриф МОН України), «Українська література: хрестоматія-посібник для позакласного читання. 5 клас» (2007, гриф МОН України), «Життя і творчість письменника в дзеркалі «поетичної критики» (2010, гриф МОН України), «Народився він для бою». Вивчення творчості Івана Багряного в школі» (2011, гриф МОН України), «Будівничі перекладацьких мостів. Книга 1» (2012, гриф МОН України), «Вивчення життя і творчості великого Кобзаря через художню рецепцію літературної шевченкіани» (2013, гриф МОН України), «Шевченко на всі віки: образ Великого Кобзаря в художній і художньо-документальній творчості: бібліографічний покажчик 1861 – 2013 років» (2014).

З 2010 року вона входить до складу трьох спеціалізованих учених рад із захисту докторських і кандидатських дисертацій у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова, Інституті педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Ми раді вітати Вас, Ольго Миколаївно, із цим прекрасним ювілеєм і хочемо побажати невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчих перемог. Нехай яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога і вченого, засіяні Вами на ниві української філологічної і методичної науки, зростають щедрим врожаєм здоров'я, добра і любові! Нехай посміхаються Вам сонце і доля, нехай більше не перейдуть Вашої дороги ані печаль, ані смуток. Даруйте тим, хто поруч із Вами, натхнення і радість, бажання жити й працювати, вміння боротися і перемагати. Нехай те добро, яке Вами щиро і рясно сіється, зійде в серцях людей, яким поталанило знати Вас, нехай повернеться до Вас сторицею.З повагою – колектив Інституту філології й журналістики

переглядів: 1