Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Семінар-практикум
"Створення якісних тестових завдань з математики"


07.05.2015 р.

Кафедра математики і методики навчання математики давно дружить і тісно співпрацює з Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова. 7 травня 2015 року для студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст і магістр було організовано семінар-практикум «Створення якісних тестових завдань з математики» за участю доцента кафедри вищої математики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Школьного Олександра Володимировича.

Олександр Володимирович Школьний відомий серед учителів математики України як автор навчальних посібників і збірників тестових завдань з математики, зокрема тих, що пропонуються при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
Семінар тривав дві пари: було проведено лекційне і практичне заняття. На ньому обговорювались методичні рекомендації щодо створення тестових завдань з математики (завдань із альтернативами, із короткою відповіддю, на відшукання логічних пар, встановлення правильної послідовності дій тощо). Наші студенти-випускники -- "без п'яти хвилин" вчителі математики -- відзначили практичну користь від проведеного заходу.
Репортаж - Олексій Панасенко

переглядів: 1