Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

1.06.2015 р.У Вінниці зібралися представники профспілок освітян з усієї України

2 червня розпочався чотириденний семінар центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, в якому взяли участь голови обласних профспілкових організацій з усієї України. Цей форум присвячено темі оздоровлення, відпочинку, спортивно-масовій і фізкультурній роботі в освітніх закладах держави.
У перший день профспілчани працювали у Вінницькому педуніверситеті. Голова профспілкового комітету Микола Баюрко зазначив:

"Наша профспілкова організація не стоїть осторонь актуальних питань сьогодення. Ми стоїмо на варті соціального захисту студентів та викладачів, є неодноразовими лідерами загальнообласних і всеукраїнських конкурсів із якісного оздоровлення дітей, організації відпочинку і проведення спортивно-масових заходів. Маємо проблеми, однак намагаємося вчасно їх розв’язувати".

Представники педагогічного ВНЗ ділилися з гостями досвідом про якісне проведення дозвілля молоді, зокрема, пошук джерел фінансування дитячих таборів, літнє оздоровлення на морі, спортивні проекти, змагання тощо.Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1