Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

8.06.2015 р.ПОДЯКА ЗА ВОЛОНТЕРСТВО

Сьогодні у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського побувала президент ГО «Народна Перемога» Ю.Л. Вотчер. Юлія Луківна звернулась до колективу викладачів і студентів нашого навчального закладу, аби висловити їм вдячність за здійснювану волонтерську допомогу українській армії, вручила листи вдячності майбутнім педагогам та їхнім наставникам: в.о. ректора, доценту Н.І. Лазаренко, завідувачу кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності, доценту В.С. Гаркушевському, доценту кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності О.Ю. Пінаєвій, другокурсникам інституту педагогіки, психології і мистецтв Р. Голюку, А. Першку, Н. Олійник, В. Берко, Я. Пилипенко, першокурсниці інституту математики, фізики і технологічної освіти Ю. Беспалько, третьокурсникам І. Гуменюк, О. Трофімчуку, Ю. Філімончуку, І. Тищенко, Д. Додишеву, О. Собку, О. Кармазіній, І. Мотишеній, четвертокурсникам І. Ковальчук, Ю. Качківській, О. Сівайовій, К. Парубок, Ю. Федик, К. Гриньчак, п’ятикурсникові Д. Кононову за активну участь в організованому з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей проекті «MOLFAR – крок до перемоги».
«Подяку з лінії вогню» наша гостя передала студентам групи 3АТО інституту математики, фізики і технологічної освіти, які протягом року разом із наставником О.Ю. Пінаєвою готують для воїнів АТО сухі борщі, домашню тушонку, сухарі, шиють білизну, балаклави, бандани, ноші, плетуть маскувальні сітки і відправляють усе це за призначенням через волонтерську організацію.Репортаж - фахівець відділу виховної роботи
Ірина Федорчук

переглядів: 1