Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

16.05.2015 р.
16 травня 2015 року делегація Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, до складу якої увійшли Народний оркестр народних інструментів (керівник – І.В. Єфіменко), Народна хорова капела університету (керівник – О.В. Лаврінчук) та студенти навчального закладу, взяла участь у IV міжвузівському фестивалі «Вінницька студентська весна», що тривав у рамках святкування в нашому місті Днів Європи. Рекламно-інформаційний захід, організований громадською організацією «Розвиток. Розвиток» за підтримки Вінницької міської ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, Вінницької молодіжної ради, Студентського Парламенту Вінниччини, мав на меті просвітницьку діяльність щодо ознайомлення молоді з умовами навчання у вінницьких вишах.

Цьогорічний фестиваль під девізом: "Європа починається з мене!" стартував із Майдану Незалежності. Талановита молодь вітала святковим парадом вінничан, гостей та офіційні делегації, що прибули до міста над Бугом. Після відкриття заходу студенти вирушили на Європейську площу, аби продемонструвати свої творчі вміння на професійній сцені.
Делегація Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяла участь у презентації навчальних закладів та святковому гала-концерті. Майбутні абітурієнти, які цікавились умовами вступу та навчання в нашому виші, змогли отримати рекламні буклети та Правила прийому.Репортаж - Віктор Рогач
заступник відповідального секретаря приймальної комісії

переглядів: 1