Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

07.05.2014 р.

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДЗНАЧИЛИ ПАМ'ЯТНІ ДАТИ
ІСТОРИЧНИХ ПОДІЙ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Відповідно до Указу Президента України від 24 березня 2015 року №169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09 квітня 2015 року №1/9-188 про проведення заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни в нашому навчальному закладі, як і в усій Україні, проведено низку урочистих патріотичних заходів.

7 травня 2015 року, напередодні Дня пам’яті та примирення, в мистецькому центрі ВНЗ відбувся загальноуніверситетський концерт «Пісні, опалені війною» за участю артистів Вінницької обласної філармонії, Народного ансамблю пісні і танцю «Щедрик» (художній керівник – Заслужений працівник культури України Михайло Вацьо), Народного аматорського ансамблю танцю «Роза вітрів» природничо-географічного факультету (художній керівник – Вікторія Канська). Під час заходу глядачі висловили шану присутньому на урочистостях колишньому працівникові педуніверситету Віктору Титовичу Кубіцькому, долю котрого в дитинстві опалила Друга світова війна.

У рамках пам’ятних дат в інститутах та на факультеті проведено бесіди на теми: «Лист у минуле», «Війна не має забуття», виховні години «День пам'яті та надії», «Є пам’ять, якій не буде кінця», літературний вечір «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги...», круглі столи на теми: «Віддам життя заради Батьківщини!», «Героїв імена у пам'яті народу», а також ряд лекцій, серед яких - «Тільки пам’ять не сивіє», «Невідома війна»; фотовиставку «Травневий день Перемоги». Викладачі та студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського взяли активну участь у міських, обласних та всеукраїнських заходах щодо відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.


Репортаж - фахівець відділу виховної роботи
Ірина Федорчук

переглядів: 1