Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.05.2015 р.Стипендія міського голови для обдарованої молоді призначається кращим представникам міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень.

Наприкінці навчального року представники учнівської та педагогічної еліти міста зібралися в Будинку Офіцерів, де виконуючий обов’язки міського голови Сергій Моргунов в урочистій атмосфері привітав талановиту молодь.

Очільник міста зазначив, що сьогодні вінничани пишаються перемогами й досягненнями на освітянській та творчій нивах: "Ми маємо гідну еліту, яку слід підтримувати і робити усе для того, аби кількість талановитих дітей у Вінниці невпинно зростала. Те покоління, яке сьогодні присутнє у залі, в майбутньому вершитиме долю нашого міста, області, країни. Бажаю вам вдалого завершення року, що минає, а у прийдешньому – завжди бути першими".

Вже традиційно кращих студентів, учнів, вихованців культурних та освітніх закладів відзначають стипендіями міської ради. Серед студентів, які отримали грошову винагороду, були представниці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського: Ірина Вдовиченко (ІФЖ), Юлія Кудрич (ІМФіТО), Катерина Бондар (ІІЕП) та Наталя Головатюк (ПГФ).
"Уже декілька років поспіль беру активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, отримувала дипломи переможця. Беру участь в олімпіадах. Цього року на олімпіаді з програмування разом зі своєю командою здобула 3 місце серед педагогічних ВНЗ. Мені подобається процес навчання у педуніверситеті. Горда, що через місяць стану випускником саме ВДПУ імені М. Коцюбинського, а також вчителем математики та інформатики" – про свої досягнення каже Юлія.

Прийняте понад шість років тому рішення міськради про вручення стипендій для талановитої учнівської і студентської молоді стало ще одним проявом уваги влади до підростаючого покоління. В той же час є очевидним факт, що молодь стала активніше долучатися до участі у житті міста. Незважаючи на непрості економічні умови нинішнього часу, стипендії міської ради призначатимуть і в наступному році.


Репортаж - Ірина Вдовиченко

переглядів: 1