Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

14.05.2015 р.

У педагогічному відбулося свято краси

14 травня відбувся один з довгоочікуваних конкурсів року: «Міс ВДПУ – 2015». Мистецький центр цього дня був переповнений: студенти зібралися дивитися на красивих і талановитих дівчат, а також емоційно вболівати за своїх фавориток.

У конкурсі взяли участь семеро студенток: Сюзанна Бабаджанян (Інститут педагогіки, психології і мистецтв), Анастасія Павлова (Інститут історії, етнології і права), Віта Антохова (природничо-географічний факультет), Вікторія Стецюк (Інститут філології й журналістики), Марина Сімашко (Інститут іноземних мов), Любов Стаховська (Інститут математики, фізики та технологічної освіти) і Рита Домінік (Інститут фізичного виховання і спорту).

До складу журі конкурсу увійшли Валентин Столярчук (квартет «Галант»), Олександр Грудін (ВНАУ), фотограф Захар Чайковський і танцювальний колектив Royal generation (ВНМУ).
Кожна з дівчат уже стала переможницею на відповідному конкурсі серед красунь свого інституту чи факультету. Тому у фіналі змагалися справді найкращі. Під час конкурсу глядачі спостерігали традиційні дефіле в національному вбранні, купальниках, діловому одязі й вечірніх сукнях. Окрім того, претендентки на корону демонстрували власну кмітливість: відповідали на логічні запитання на кшталт «Який вузол не можна розрубати», відгадували назви творів мистецтва.

Кожна з учасниць взяла участь у фотосесії, під час якої постала в трьох образах: спортсменки, ділової леді та героїні художнього твору. Результат фотозйомок глядачі могли побачити під час конкурсу.

Ажіотаж викликав конкурс музичних кліпів. Дівчата проявили неабияку креативність, створюючи власні відео на українські пісні. Учасниці конкурсу довели, що українська музика може звучати й виглядати стильно.

Гостей свята розважали виступи танцювального коллективу Imagine, акордеоніста-віртуоза Олександра Грудіна, співака Валентина Столярчука.

Переможницею конкурсу «Міс ВДПУ – 2015» стала студентка природничо-географічного факультету Віта Антохова. Титул «Віце-красуня університету» здобула Марина Сімашко, яка навчається в Інституті іноземних мов. Усі учасниці отримали подарунки від спонсорів свята: клубу «Амагама» і компанії Avon.

Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1