Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


20.04.2015 р.


Майстер-клас від кореспондента «1+1» Алли Хоцянівської

20 квітня 2015 року у Вінницькому педуніверситеті відбулася зустріч кореспондента телеканалу «1+1» Алли Хоцянівської зі студентами-журналістами. Нещодавно вона повернулася із зони АТО, де перебувала у редакційному відрядженні. Алла правдиво та захопливо описувала журналістську працю в умовах бойових дій: безсонні ночі, часті вибухи гармат, постійна небезпека. Давала корисні поради щодо поведінки журналістів.
Виявляється, представники преси не можуть брати участі у військових операціях, зобов’язані дотримуватись усіх обмежень, які стосуються цивільного населення. Журналісти повинні служити лише правді.

Гостя знайомила зі стандартами журналістики під час війни, ділилася безцінним досвідом, який отримала на лінії вогню. Точність, оперативність, повнота викладу, етика, неупередженість, відокремлення фактів від коментарів – запорука створення якісного матеріалу.

Студенти з захопленням слухали й із цікавістю ставили запитання про побут в умовах війни, спілкування з бійцями, поведінку в непередбачуваних ситуаціях. Кореспондент давала вичерпні відповіді, зокрема наголосила, що на передовій є важливим кожен крок, кожен порух, кожне слово. «Тут по-справжньому розумієш цінність кожної хвилини життя», – відмітила Алла Хоцянівська. Присутні отримали цікаву інформацію й позитивні емоції.
Репортаж - Ірина Богачук

переглядів: 1