Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22-27.04.2015 р.
Мистецький центр перетворився на храм Мельпомени завдяки ФЕСТу

22 і 27 квітня у Вінницькому державному педагогічному університеті проходив театральний фестиваль. Студенти отримали чудову нагоду продемонструвати власну акторську майстерність. Фестиваль експериментального студентського театру (ФЕСТ) у педагогічному університеті проходить вже вдруге.

Кожен факультет й інститут демонстрував власну театральну постановку. Вистави дивували різноманіттям: глядачі побачили «Наймичку» за твором Тараса Шевченка і авторську студентську сценку про фронтові листи, переглянули сцени з кінострічки «У бій ідуть лише «старі» і сміялися над уривками з п’єс «Фараони» й «Багато шуму з нічого».
Театральний фестиваль викликав чималий ажіотаж серед студентської молоді. Глядачі мали змогу не тільки переглянути постановки, а й взяти участь у вікторині. Кмітливі й спостережливі відповідали на запитання про історію світового театру, називали найбільший, найстаріший, найменший театри світу, згадували акторів-корифеїв театру і найвідоміші храми Мельпомени в Україні.Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1