Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

15.04.2014 р.

15 квітня в мистецькому центрі педуніверситету відбулося свято краси та ніжності, на якому обрали міс інституту педагогіки, психології і мистецтв. За звання красуні змагалися шість чарівних конкурсанток, кожна з яких представила свої уміння в таких конкурсах: візитка, літнє дефіле, талант, інтелектуальний конкурс, дефіле у вечірніх сукнях.

Вибухову атмосферу створювали не лише енергійні ведучі – Тетяна Мельник і Юрій Кононов, а й співочі таланти педуніверситету: Олена Пасіхова, Олександр Остаповець, Каріна Протасова й танцювальні колективи: «Let’s Dance» і «Силует».
За результатами дівочих змагань почесне звання і подвійну прихильність здобула Сюзанна Бабаджанян, виборовши титул «Міс ІППМ» та «Міс глядацьких симпатій». «Віце-міс» стала Олена Шинкар, «Міс елегантність» – Тетяна Григорчук, «Міс харизма» – Алла Волинець, «Міс креативність» – Аліна Демідас, «Міс конгеніальність» – Антоніна Івко. У подарунок усі учасниці отримали весняні квіти, косметику й солодощі.Репортаж - Алла Швидюк

переглядів: 1