Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів і студентів

21-22.04.2015 p.
21-22 квітня відбулася звітна наукова конференція викладачів, аспірантів і студентів інституту філології й журналістики. Викладачі й аспіранти озвучили свої доповіді й обговорили їх у трьох секціях, студенти ж виступали у дев’яти секціях.

Молоді дослідники ділилися результатами напрацювань у галузі фольклору, розповідали про невідомі аспекти творчості Бориса Грінченка, Івана Франка, Ольги Кобилянської, Василя Стефаника. Не обійшлося й без дослідження актуальних проблем мовознавства: говорили про сленг, культуру мовлення, екологічне виховання.

Дослідники лексикології доповідали про назви страв та напоїв, говірку подільських сіл, різноманіття назв одягу й прикрас.
Майбутні журналісти вивчали проблеми патріотичних мотивів у періодичних виданнях, говорили про журналістські розслідування, блогерство, рекламу й дитячі журнали. Гострими темами для досліджень стали: журналіст в «гарячій точці» в умовах бойових дій на Донбасі, Революція Гідності у висвітленні мас-медіа, ефективність пропаганди і соціальної реклами тощо.
Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1