Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

16.04.2015 р.
Студенти ВДПУ відбігали весняний квест

У Вінницькому педуніверситеті відбулася одна з найбільш очікуваних подій цієї весни – студентський квест на швидкість, кмітливість і витривалість. У змаганні під назвою «Hello Spring» взяли участь 16 команд, у кожній – по сім учасників з різних факультетів. Дійство відбувалося за ініціативи профспілкового комітету педуніверситету й спонсорів – тратторії «Терра Маре», Льодового клубу, компанії «Оріфлейм» і фотостудії Світлани Качанюк.

Студентам довелося добряче побігати поверхами і корпусами університету.Кожна з команд повинна була відвідати 16 «точок», зареєструватися на них і виконати певне завдання, щоб отримати підказку про наступну «точку».
Темою квесту стала весна. Деякі завдання були пов’язані саме з цією прекрасною порою року. Упродовж заходу хлопці й дівчата встигли поспівати, зайнятися спортом, скласти пазл-карту України, зробити селфі, розставити весняні свята у календар, почистили картоплю, відгадати слова й кінофільми та багато іншого. Для представників сильної половини педагогічного справжнім викликом стало завдання, у якому потрібно було заплести дівчині волосся. «Квестівці» чудово впоралися з ним.

Переможцями заходу стали учасники команди «Легіон», котра отримала в нагороду сертифікат на безкоштовну вечерю в тратторії «Терра Маре» і знижку на індивідуальні фотосесії учасників. Також було розіграно призи від компанії «Оріфлейм». Команда «Квашена капуста» за оригінальність отримала сертифікати на каток від Льодового клубу. А профком заохотив усіх солодощами. Вітаємо найшвидших і найкмітливіших!Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1