Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

01.04.2015 р.


1 квітня кожен мав чудову нагоду продовжити життя сміхом, завітавши до актової зали мистецького центру університету на студентський КВН.

Уже не перший десяток років пройшов з тих пір, як була проведена перша гра, а й досі не знайти добрішого та веселішого шоу, що дарує стільки позитивних емоцій учасникам і глядачам. Цьогоріч за першість змагалися такі команди: «Варяги» (інститут історії, етнології і права), «Ті, що греблю рвуть» (інститут філології й журналістики), «П’ятий материк» (природничо-географічний факультет), «П’ять хвилин» (інститут математики, фізики і технологічної освіти) та «Мандарин» (інститут педагогіки, психології і мистецтв).

Традиційно змагання відбулося в три етапи. Перший – так звана «візитка». Упродовж декількох хвилин кожна з команд намагалася якнайкраще представити себе та завоювати прихильність глядачів. Чого тільки не вигадували учасники, аби на обличчях присутніх з’явилася посмішка! Тут були і запальні танці, і дотепні жарти, і кумедні мініатюри (що з легкістю можуть перевершити епізоди знаменитих зарубіжних ситкомів), і майстер-клас із залицяння до дівчат, навіть феєричні «салюти» зі шкарпеток і незабутній тазик з вермішеллю.
Другий конкурс – «розминка». За короткий проміжок часу учасники вигадували дотепні та влучні коментарі до запропонованих картинок, відповідали на запитання, підготовлені суперниками.

Фінальним змаганням було музичне «домашнє завдання». У цьому конкурсі учасники продемонстрували всю свою креативність. Команди так яскраво й реалістично зобразили студентські будні, непросте, але неймовірно веселе життя в гуртожитку, що у глядачів від сміху «боліли» животи. Роман Козак із «Варяг» виконав яскраве соло знаменитого гуртожитського таргана, команда «П’ятий материк» зарядила глядачів шаленими емоціям студента, який стоїть у черзі в душ (у тому ж таки гуртожитку). «Ті, що греблю рвуть» нагадали, на що ми здатні, коли раптом зникає Інтернет. Кумедними епізодами зі студентського життя порадували також команди «П’ять хвилин» та «Мандарин».

Насамкінець було підраховано всі бали (що команди отримували від журі за кожен конкурс) та визначено переможця. Найкращою стала команда інституту історії, етнології і права – «Варяги». Учасники здобули перехідний кубок КВНу, медалі, грошову премію та спеціальний приз від студентського туристичного клубу «СТуК» – паспорти клубу, знижка на першу поїздку й безкоштовний тур містами України для капітана команди. Преміями та медалями нагородили срібних переможців КВНу – команду інституту філології й журналістики «Ті, що греблю рвуть».

За власною ініціативою клубу «СТуК», команда «П’ятий материк» отримала 50% знижки на поїздку до Чорнобиля. Крім того, кожному, хто брав участь у позитивному змаганні, була подарована ексклюзивна книга про педуніверситет.Репортаж - Ольга Пахомова

Фото - Світлана Костюк

переглядів: 1