Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

16.04.2015 р.Сьогодні відбулися вибори ректора ВДПУ

У Вінницькому державному педагогічному університеті - одному з найвідоміших вищих навчальних закладів України, що має 100-річну історію, – сьогодні тривають вибори ректора. Керівника ВНЗ обирають таємним голосуванням 612 осіб, серед яких викладачі, студенти, співробітники. Кандидатами на посаду очільника педуніверситету стали десятеро відомих не лише на Поділлі, а й в Україні та далеко за її межами людей: кандидат педагогічних наук, доцент І.С. Гамрецький, доктор політичних наук, доцент В.В. Давиденко, доктор географічних наук, профессор Г.І. Денисик, доктор наук з державного управління, професор С.Б. Жарая, кандидат історичних наук, доцент О.І. Криворучко. доктор історичних наук, професор Ю.В. Легун, кандидат педагогічних наук, доцент Б.А. Максимчук, доктор філологічних наук, професор І.Є. Руснак, доктор філологічних наук, доцент Т.С. Слободинська, доктор історичних наук, професор О.К. Струкевич. Викладачі і студенти навчального закладу мають сподівання, що з приходом нового ректора в університеті відбудуться позитивні зміни.
За університетськими виборами, що пройшли досить прозоро, демократично, спостерігали представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, спостерігачі від кандидатів на посаду ректора.
Процедура підрахунку голосів тривала понад годину, і близько 17.00 були озвучені результати:

Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.


Репортаж - Ірина Федорчук

Фото, відео - Ігор Дорохов

Відеокліп - Олександр Кузьминський

переглядів: 1