Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

26.02.2015 р.
Студенти педагогічного університету демонстрували козацьку силу

26 лютого у Вінницькому державному педагогічному університеті відбулося щорічне студентське свято мужності і краси «Козацька сила – в єдності».

Під час свята в запеклій боротьбі зійшлися студенти Інституту історії, етнології і права, Інституту іноземних мов, природничо-географічного факультету, Інституту фізичного виховання і спорту, а також Інституту математики, фізики і технологічної освіти. У конкурсах брали участь не лише найсильніші, а й найбільш кмітливі студенти.

Змагання розпочалися з привітання кожної команди. Студенти мали змогу проявити власну креативність: демонстрували українські народні танці, декламували вірші, вихвалялися козацьким бойовим мистецтвом і навіть стрибали на імпровізованих конях.

Учасники змагалися у кількох конкурсах: підійманні гир, армспорті, перетягуванні канату. Найбільше глядачів розвеселив конкурс «Наздожени мене», під час якого хлопці розвивали шалену швидкість, стрибаючи в мішках. Найкращий результат здобула команда Інституту фізичного виховання і спорту. Переможці отримали абонементи у спортивний клуб «Максимус» та подарунки від профкому університету. Володарям «бронзи», майбутнім математикам, профком подарував квитки до кінотеатру ім. М.Коцюбинського.
Участь у традиційному святі «Козацька сила в єдності» дає молоді змогу відчути себе часткою великого народу, продемонструвати свій талант, мужність і звитягу. Під час заходу в мистецькому центрі ВДПУ було встановлено скриньки для благодійних внесків, присутні допомогли бійцям АТО.
Web-сторінка розробляється, будь ласка відео зачекайте ...

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.

Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1