Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

20.02.2015 р.ПРОВІДНИЙ ПСИХОТЕРАПЕВТ МЕЙ НІЛЬСОН
ПРОВЕЛА СЕМІНАР ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ

У Вінницькому педуніверситеті відбувся семінар «Зрозуміти дитину. Підходи до діагностики та лікування». Метою семінару є підвищення кваліфікації фахівців у галузі дитячої психотерапії.

Доповідачем виступила дитячий психотерапевт, супервізор фонду «Еріка» у Стокгольмі, делегат Європейської Федерації Психоаналітичної Психотерапії, член видавничого комітету Шведського журналу з питань дитячої та підліткової психотерапії Мей Нільсон. Участь у семінарі взяли дитячі психологи та психотерапевти міста, викладачі кафедри психології нашого університету.
Мей Нільсон розповіла про аспекти менталізації людини, поділилася власним досвідом лікування пацієнтки із дитячою психологічною травмою, висвітлила правила роботи із пацієнтами. Мей Нільсон довела важливість психотерапії в лікуванні психотравм. Під час заходу відбувався живий діалог лекторів з аудиторією, обмін думками, досвідом, презентації, обговорення клінічних випадків.

Мей Нільсон вже вп’яте відвідала наш університет. Семінар з теорії та практики дитячої психотерапії за назвою «Теперішнє може змінити минуле. Інтегрування травматичного досвіду в психотерапії» є важливим як для майбутніх психологів, так і для практичних дитячих психотерапевтів. Окрім ВДПУ, психотерапевт проводить семінари у рамках проекту «Дитячий та підлітковий психоаналіз» у Центрі психосоціального розвитку «Амадея».Репортаж - Олександра Закордонець

переглядів: 1