Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

10.03.2015 р.


Ігор Юрковський показав студентам прем’єру кліпу "Летять лелеки"

10 березня відбулася творча зустріч вінницького композитора та співака Ігоря Юрковського зі студентами інституту філології й журналістики. Організатором стала бібліотека педуніверситету.

Митець розповів про дитинство, тісно пов’язане з музикою. Свою першу пісню Ігор Юрковський написав ще у 6 років! Композитор створював музику до українських народних пісень, працював з текстами, мелодія яких була загублена. Довелося Ігорю Юрковському співати й у бардівському стилі. Музикант був одним з тих, хто стояв біля витоків українського шоу-бізнесу. Наприкінці 80-х років він виступав на сцені разом з Іриною Білик, братами Гадюкіними, гуртом "ВВ" та іншими.

Митець ділився зі студентами:

"У кожного в житті свої шляхи, повторюватися вони не можуть… Я б не міг подумати, що пісню, яку написав на ювілей матері, щодня крутитимуть по телебаченню".
Розповів музикант і про те, що йому довелося побувати в зоні АТО. Ігор Юрковський виступав перед бійцями Нацгвардії в Краматорську. Втомлені після нічної операції, солдати рано-вранці заповнили концертну залу вщерть. А після концерту автор зіграв пісні для солдат, які стояли на вахті й не змогли потрапити на виступ.

Студенти стали першими, хто побачив кліп Ігоря Юрковського на пісню «Летять лелеки». У 2014 році ця композиція стала "Шлягером року".

Музикант розповів про ще один свій проект – гурт "Дефіляда". Він запросив талановиту студентську молодь спробувати свої сили й долучитися до гурту.

Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1