Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

13.03.2015 р.
Педагогічний університет
передав знеболююче бійцям АТО

13 березня представниками Вінницького державного педагогічного університету було передано ліки для солдатів Української армії, які воюють на Сході України.

На придбання медичних препаратів профком університету виділив 5 100 грн. Для потреб бійців було закуплено знеболюючий препарат «Налбуфін» в ампулах.
Окрім того, студенти долучилися до акції допомоги вихованцям дитбудинків на окупованій території. Молодь зібрала іграшки та солодощі для дітей-сиріт з Донецької та Луганської областей.
У п’ятницю, 13 березня біля Вінницької міської ради відбулося завантаження автомобілів, що попрямували в зону воєнного конфлікту. Разом з небайдужими вінничанами представники студентства та профкому університету передали волонтерам закуплені ліки, зібрані іграшки та солодощі.


Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1