Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

До дня рідної мови студенти педагогічного масово прочитали вірш

24.02.2015 р.


Студенти Інституту філології й журналістики провели флеш-моб під назвою «Про все лиш віршем…», присвячений до Міжнародного дня рідної мови. До організації акції також долучився профком університету.

День рідної мови проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО у листопаді 1999 року для сприяння мовній та культурній різноманітності. 21 лютого українці разом з усіма народами Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.
Студенти ІФЖ утворили живий ланцюг і разом прочитали вірш Федора Пантова «Любіть рідну мову». Поезію почули усі, хто навчається в першому корпусі університету. Після флеш-мобу студентка Ольга Лоюк виконала пісню «Мова єднання».

Учасники акції були вбрані у вишиванки, прикрасили себе стрічками, тримали в руках жовті й блакитні кульки. Так молодь прагнула продемонструвати свою любов до рідного слова і єдність українців.

У межах святкування Дня рідної мови до ВДПУ завітала Людмила Яценко, керівник благодійного фонду Порошенка. Під час зустрічі зі студентами ансамбль Інституту педагогіки, психології і мистецтв виконав кілька музичних і танцювальних композицій.

Людмила Миколаївна привітала студентів зі святом та подарувала університету колекційне видання «Кобзаря». «Коли ми говоримо про мову, то спрямовуємо свій погляд на величну особистість, славетного поета Тараса Шевченка. Він, як ніхто, передбачав величність українського слова, вірив у силу України, її народу» – зазначила Людмила Яценко. «Кобзар» буде передано до виставкової зали раритетних книг бібліотеки ВДПУ.Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.
Репортаж - Аліна Рудченко

переглядів: 1