Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

19-21 лютого 2014 року на Майдані Незалежності в Києві загинуло близько сотні учасників масового протесту проти злочинних дій влади. Наприкінці зими українці вшановують пам’ять побратимів, які віддали життя за майбутнє своєї держави.19.02.2015 р.


19 лютого студенти ВДПУ пройшли маршем пам’яті Небесної сотні. У ці дні минулого року відбулися найбільш трагічні події української Революції гідності. Студенти Вінницького державного педагогічного університету зібралися біля воріт закладу і вирушили на Європейську площу.

На всевузівський марш також вийшли студенти медичного, політехнічного, торгово-економічного та аграрного університетів. До урочистої ходи приєдналися й представники Донецького національного університету, що переїхав до Вінниці восени.

Містом пройшло шість маршів, що злилися в студентське віче на Європейській площі. Під час маршу учасники вигукували патріотичні гасла. Студенти виконали гімн України, запалили лампадки та поклали свічки до пам’ятника Героям Небесної сотні. Так молодь вшанувала пам’ять тих, хто загинув за Україну. Активісти славили не лише героїв Майдану, а й бійців Східного фронту.

Результатом віче стала студентська резолюція. Активісти наголосили на тому, що не можна забувати про героїв, які віддали своє життя за Україну. Молодь сподівається, що українці зроблять усе можливе для припинення неоголошеної війни на Сході, а також будуть патріотами в серцях і у вчинках.


Репортаж - Аліна Рудченко


переглядів: 1