Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

31.01.2015 р.Інформаційний ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинги вищих навчальних закладів областей та обласних центрів. У Вінницькій області було досліджено дев’ять вищих навчальних закладів. З них до рейтингу найкращих ВНЗ увійшло чотири, серед них – Педагогічний університет. Серед Вінницьких ВНЗ він – на четвертому місці.

Основою формування рейтингів стали результати вищих навчальних закладів кожного регіону, що були отримані за результатами Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2014 року.

При складанні Консолідованого рейтингу українських ВНЗ використовувалися авторитетні національні та міжнародні рейтинги вищих навчальних закладів нашої держави: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс». Кожен з цих рейтингів має власні критерії оцінювання «вишів».

До Консолідованого рейтингу ВНЗ України входить 292 навчальних заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації. У цьому рейтингу ВДПУ посідає 180-181 місця. Увійшов Вінницький державний педагогічний університет і в «Топ-200 Україна», де займає 175-ту позицію.


переглядів: 1