Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

6.11.2014 р.Відповідно до розпорядження відділу виховної роботи від 21 жовтня 2014 року №19 «Про проведення бесід «Відверта розмова про репродуктивне здоров’я жінки» з метою пропагування здорового способу життя, інформування молоді про шкідливість ранніх статевих стосунків, сучасні методи запобігання небажаній вагітності, профілактику інфекцій, які передаються статевим шляхом, 28 жовтня – 07 листопада 2014 року в педуніверситеті відбулися цікаві зустрічі студенток 1-2 курсів із фахівцями Вінницького міського клінічного пологового будинку №2: заступником головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи А.І. Сидоренко, лікарем кабінету планування сім’ї В.О. Лесик, лікарями-гінекологами Л.В. Заболотною та В.В. Яценком. Під час лекцій дівчата мали змогу отримати змістовну інформацію про здоровий спосіб життя, планування сім’ї, почули відповіді на ряд запитань. Кожній із присутніх були роздані журнали «Тобі» та засоби особистої гігієни, надані цим науково-популярним виданням, з яким ось уже кілька років співпрацює наш навчальний заклад.

Практичний психолог відділу виховної роботи Т.Д. Тертична розповіла студенткам про діяльність соціально-психологічної служби педуніверситету та провела анкетування щодо результативності зустрічей. Працівники відділу виховної роботи врахували побажання молоді та сформували пропозиції щодо подальшої профілактичної роботи з питань репродуктивного здоров’я жінки.


Репортаж - А. Федоришена,
фахівець І категорії відділу виховної роботи

переглядів: 1