Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

13.11.2014 р.
Щорічно 6 поверх природничо-географічного факультету восени наповнюється сміхом, оплесками та запальними танцями. 13 листопада 2014 року студенти 4 курсу разом із кандидатом географічних наук Г.В. Черновою знову подорожували країнами світу. Цього разу це була спекотна Мексика: смугляві люди, кактуси, гаряча музика і танці.

В інтелектуальній шоу-програмі взяли участь три команди: «Просто Марії» (група А), «Маракаси» (Б1) та «Майя» (Б2). Упродовж вечора ми мали змогу поринути в надзвичайну атфосферу гумору, інтелекту, командної гри. У програмі були представлені найрізноманітніші конкурси, серед яких слід згадати про «Канікули», де студенти демонстрували знання про міста країни, «Чорна скринька», «Мексиканські прислів'я», в яких спробували поєднати українські традиції із мексиканськими, «Один у полі крістерос» - представники від команд відстоювали честь, відповідаючи на запитання ведучої, «Пантоміма», «Кмітливі капітани», «Влучний мучачос» та багато інших. Не можна не згадати випробування «Реклама», під час якого студенти продемонстрували власноруч виготовлені рекламні ролики мексиканських продуктів, виявивши неабиякі акторські та режисерські здібності.


Не залишились осторонь й уболівальники. Допомагаючи командам, вони стали учасниками двох конкурсів – «Хитрий кактус» та «Я люблю начос».
Швидко пролетів час, і в результаті гри були оголошені переможці. У запеклій боротьбі першість вибороли студенти команди «Маракаси» (група Б1). Друге місце зайняли чарівні дівчата команди «Просто Марії» (група А), третє - команда «Майя» (група Б2). Вітаємо переможців! Завершуючи захід, Г.В. Чернова сказала: «До нових зустрічей!». І ми віримо, що студенти природничо-географічного факультету й у подальшому будуть мати змогу заочно та в реальності відвідувати крани світу. Тож рушаймо далі!


Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.
Репортаж - А.Пташнік
студентка 4 курсу ПГФ

Фото, відео – Ігор Дорохов

переглядів: 1