Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

21.10.2014 р.
Агов, таланти!

Відбувся щорічний конкурс-огляд перших курсів інституту філології й журналістики «Агов, таланти!». На свято завітали викладачі, студенти, друзі та батьки. Вели програму минулорічні переможці у номінації «Найкращий ведучий» - другокурсники Андрій Стецишин та Анна Петровська.

– Талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших – такими словами ведучі розпочали свято. Після цього першокурсники презентували свої конкурсні програми.

Жеребкуванням було обрано конкурсантів, які виступали першими, – це група 1ВУ, наставник – Тетяна Василівна Савчук. Запальними танцями вразив глядачів Єлисей Комарницький. Він допоміг групі показати хореографічні й акторські здібності так, що кожен присутній у залі намагався підтанцьовувати. Тому не даремно ця група посіла ІІ місце у конкурсі. Наступними на сцену вийшли новачки – група 1РЗ, наставник – Максим Анатолійович Карась. Уже з візитки було помітно, що за короткий проміжок часу колектив став дружнім. Талановиті хлопці вразили глядачів, виконавши пісню «Тебе це може вбити». Павло Верцинський порадував чудовим голосом, а Артем Князєв – грою на гітарі. У підсумку група посіла ІІІ місце.
Запам’яталися і найзапальніші учасники конкурсу, які стали переможцями, – група 1АУУ на чолі з наставником Олександром Миколайовичем Вешелені. Кожен виступ був оригінальним і цікавим, особливо сценка про життя студентів. Зал просто плакав від сміху. Напевно, кожен студент упізнав себе у цій виставі.

Четвертими підкорювали сцену студенти групи 1Ж, наставник – Людмила Володимирівна Прокопчук. Відео-візитку, майстерно змонтовану Василиною Вдовиченко, глядачі дивилися з таким захопленням, як новий фільм у кінотеатрі. Неординарною та сучасною була сценка «Русалка», а також неочікуваним виявився танець із газетами. Отож, журналісти розділили ІІ місце з групою філологів.

Останньою вражала талантами група 1БР, наставник – Тамара Степанівна Слободинська. Олександра Корнієнко продекламувала авторський вірш і довела, що серед першачків є талановиті поети-початківці. Наостанок Ольга Тригуб виконала пісню про солдатів і просто зворушила весь зал так, що ніхто не залишився байдужим. Та все-таки ця група розділила ІІІ сходинку з рекламістами. Поки журі підводило підсумки, старшкокурсники Вікторія Вербовецька та Вікторія Токарєва подарували глядачам приємний сюрприз-пісню.

Цьогорічні першокурсники дали гарний старт веселому життю студента.
Репортаж - Людмила Буртан
студентка 2 курсу ІФЖ


Фото - Світлана Костюк
студентка 4 курсу ІФЖ

переглядів: 1