Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.


«Першокурсник має талант!» - захід із такою назвою 30 жовтня 2014 року відбувся в мистецькому центрі університету. Провели його першокурсники природничо-географічного, вкотре довівши: наш факультет - одна велика родина, що має і розум, і таланти. Це було прекрасно, драйвові, незабутньо! Скільки емоцій ми пережили за один день!

БГЕ - оце так виступ! На сцені вирував справжній вулкан пристрастей, який подала глядачам наша гімнастка, прекрасна гнучка дівчина Анастасія Чабан. Природничо-революційним віршем «Ми – географи» наповнила наші душі гордістю за факультет Марина Дякова. Позитивна нотка виступу дуже правдиво зобразила першу сесію - ось що значить уява першокурсників. Наталя Савчук додала трішки патріотизму у наші серця піснею. А на завершення звучав гімн БГЕ «Географи зі мною». Це були надзвичайні відчуття. Молодці!

Група АГБ - справжні українці з прекрасним почуттям гумору. Вірш студента Ярослава Понятовського - правдиві думки першокурсника, який ще не зовсім розуміє, навіщо він тут. Пісня «Мальви» у виконанні чуттєвої Оксани Гуменюк нагадала кожному з присутніх у залі про те, що він – українець. На завершення наші патріоти зігріли глядачів твором «Візьмемось за руки» - біологи кличуть до єднання.
Група ДХБ - ніжні, милі, прекрасні хіміки. Повільно, але із приємними відчуттями наблизила нас до зими Ольга Гуменюк красивим танцем. Наталія Марущак змусила кожного з нас згадати про своїх батьків, про неньку-Україну, тому що без них не було б нас і майбутнього.

На завершення заходу першокурсники влаштували позитивну фотосесію. Спасибі усім за неймовірні емоції, почуття, за те, що ви є!
Репортаж – Марина Дякова
студентка 1 курсу природничо-географічного факультету

Фото – Ігор Дорохов

переглядів: 1