Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

24.10.2014 р.


Хоч у календарі в самому розпалі осінь, іскристі сніжинки вправно взялися до роботи, аби згасити пожежу на жовто-багряних деревах. Однак метушливі коридори та привітні аудиторії університету, як завше, радо зустрічають студентів.

День 24 жовтня видався надзвичайно цікавим, насиченим. Чи то на студентський настрій так вплинув сюрприз від матінки-природи, що неочікувано сипнула нам першого снігу, чи то підготовка до запальної загальноуніверситетської гри під назвою «Педагогічний брейн-ринг»? Проведення заходу вже стало доброю традицією на кафедрі педагогіки. Автором, творчим натхненником та незмінною ведучою брейн-рингу є доцент кафедри педагогіки В.А. Фрицюк.
Організатори впевнені, що розум являє собою суму найкращих наших почуттів, тому командам-учасникам запропонували завдання, що передбачали не лише логічне мислення, а й педагогічні знання. Гравці розкривали методи, принципи та механізми виховання, зашифровані під афоризмами. Оскільки тренувалась ще й спритність учасників, то на їхні роздуми відводилося двадцять секунд.

За титул переможців змагалися третьокурсники інституту філології й журналістики, інституту іноземних мов, інституту математики, фізики і технологічної освіти та природничо-географічного факультету.

Команду ІФЖ презентували: Тетяна Дзюбенко, Наталія Харкава, Руслана Горобець, Наталя Тхорів та Ольга Сольвар на чолі з капітаном команди - Юлією Геть. До складу гравців ІМФТО увійшли: Анна Борздих, Богдан Сапсай, Анастасія Шведюк, Яна Токарчук та Альона Преподобна під мудрим керівництвом Лілії Озиранської. ІІМ представляли Ірина Ліщинська, Анна Попроцька, Оксана Романова, Олександра Сандул та Лідії Кнюх, очолені Дар’єю Шамалюк. У команді ПГФ грали: Вікторія Макоцьоба, Марія Попович, Ольга Северин, Діана Єлісєєва, Вікторія Дідус на чолі з капітаном - Іваном Обущаком.

Стартовим був конкурс капітанів під назвою «Дешифрувальник», який і визначив подальший хід гри. У першому турі змагалися команди ІФЖ та ІМФТО, у другому - команди ІІМ та ПГФ. До фінального поєдинку потрапили студенти ІФЖ та ІІМ. Із рахунком 6:2 абсолютними переможцями загальноуніверситетської гри «Педагогічний брейн-ринг» стала команда інституту філології й журналістики. Другу сходинку посіла команда ІІМ, а третє місце розділили між собою команди ІМФТО та ПГФ.

Всі учасники з гордістю отримали дипломи й нагороди, солодкі подарунки, цінний досвід, неймовірні враження від гри та від вокальних талантів студенток інституту педагогіки, психології та мистецтв Олени Шинкар та Вікторії Кирницької, котрі тішили співом аудиторію в паузах між поєдинками. Навчально-виховний захід надзвичайно згуртував учасників, підняв їх бойовий дух, ознайомив активних уболівальників та глядачів із крилатими висловами і «вічними образами», почерпнутими із науки про виховання.

Віримо, що молоде покоління гідно працюватиме на педагогічній ниві і зуміє посіяти зерно мудрості, дане їм мудрими наставниками.
Репортаж - Юлія Геть
студентка 3 курсу ІФЖ

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1