Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

22.10.2014 р.

22 жовтня 2014 року відбулась звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, учасниками якої стали 89 делегатів. На початку заходу хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять загиблих під час війни в Україні.

Голова Ради студентського самврядування 2013-2014 н.р. М. Соколовська прозвітувала про роботу Ради студентського самоврядування за минулий рік. Велику увагу у її доповіді було приділено культурно-масовій діяльності.

Привітав ініціативи студентів проректор із науково-педагогічної роботи О.І. Криворучко. У своїй промові він неодноразово звернувся до Закону України «Про вищу освіту», стаття 40 якого наголошує про статус студентського самоврядування в університеті.

Наступним пунктом порядку денного конференції стало затвердження нового складу Ради студентського самоврядування 2014-15 н. р. Традиційно до неї входять представники від кожного підрозділу університету. Склад Ради ухвалили у кількості 7 осіб: О. Забіяка (ІІЕП), Ю. Івасенко (ІІМ), О. Калугіна (ІФЖ), М. Коберська (ІФВС), О. Пасіхова (ІМФТО), В. Томенко (ІППМ), В. Швець (ПГФ).
Напередодні конференції був оголошений конкурс на посаду Голови Ради студентського самоврядування з терміном реєстрації 15-20 жовтня. На розгляд робочої групи подано дві заяви. Кандидатами на вакантну посаду стали студент ІІЕП О. Забіяка та студентка ПГФ М. Соколовська, які під час конференції гідно виступили й озвучили суттєві пропозиції щодо покращення студентського життя, організації діяльності та структури РСС. За результатами таємного голосування Головою Ради обрано О. Забіяку (65 голосів «за»), його заступником стала О. Пасіхова. Новообраний очільник Ради подякував студентам за вибір і пообіцяв виправдати покладені на нього надії.


Дякуємо Раді студентського самоврядування на чолі з М. Соколовською за плідну працю й бажаємо вдалих звершень новому керівнику.
Рада студентського самоврядування

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1