Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

23.10.2014 р.


23 жовтня 2014 року інститут історії, етнології і права відсвяткував «День першокурсника». Нарешті ми познайомилися ближче з «першачками», котрі показали усі свої таланти, вразивши співом, танцями, акторською грою.

На святі побували директор інституту історії, етнології і права Ю.А. Зінько і його заступники - В.А. Тучинський та А.В. Войнаровський. Вони привітали нашу студентську родину з поповненням і відмітили той факт, що цьогорічні першокурсники мають неабиякий талант і запал.
Зацікавленість у проведенні такого заходу виявила кожна група, тому старанно допомагала організаторам - студентському самоврядуванню.

Першими себе презентували студенти групи 1 ГІП-У. Вони порадували глядачів запальними танцями, гуморесками, які читав Олександр Бриль, і отримали відзнаку в номінації « Найкращий танець», подарувавши глядачам море гарного настрою.

Наступною виступала група 1АІП, котра показала вишукану хореографію і незабутній акапельний спів, за що перемогла в номінації «Найкраща пісня». Журі відзначило чудовий спів Анастасії Остапець, у виконанні якої звучала пісня « Зозуля».

Не можна не згадати вихід на сцену групи 1 БІП. Її студенти захопили зал цікавою піснею під гітару, яку склали самостійно. Крім того, вони запропонували власну класифікацію студентів, у якій кожен зміг себе впізнати. В підсумку група здобула перемогу в номінації «Найкреативніша група».

Відеонарис

Если Вы видите эту надпись, значит Ваш браузер не поддерживает Flash технологии.


Останніми нас дивували студенти групи 1ВІП. Їх виступ був сповнений патріотизмом і любов'ю до Батьківщини. Представленими номерами нам було продемонстровано, що де б ти не був, що б не робив, завжди маєш пам'ятати, що є сином своєї країни. Група 1 ВІП перемогла в номінації «Найартистичніша група».

Учасникиами концерту були й старшокурсники, які зробили це свято насиченішим. Яскравими виступами запам’ятались Вікторія Гуменюк і Каріна Дика. Ліричний настрій подарував глядачам колектив «Fire Dance» із танцем «Вальс». Вокально-інструментальний ансамбль «On my Own» додалв драйву й енергії всім присутнім у залі. В кінці нашого вечора винуватці свята дали клятву студента-історика, після чого їм вручили почесні грамоти й солодкі подарунки. Сподіваємося, що захід запам'ятається і першокурсникам, й усім глядачам.
Репортаж - Світлана Кіщук
студентка 3 курсу ІІЕП

Фото - Ігор Дорохов

Відеокліп - Олександр Кузьминський

переглядів: 1