Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

Урочиста посвята в магістри студентів
за новою спеціальністю


04.10.2014 р.


У вересні на кафедрі педагогіки Вінницького державного педагогічного університета ім. Михайла Коцюбинського відбулася урочиста посвята в магістри студентів за новою спеціальністю 8.18010021 Педагогіка вищої школи****.

У формі живого спілкування в надзвичайно теплій та дружній атмосфері проходила зустріч, на якій були присутні декан-директор інституту педагогіки, психології і мистецтв доц. Лазаренко Н.І., завідувач кафедри педагогіки професор Акімова О.В., викладачі та магістранти кафедри педагогіки. Під час діалогу викладачі презентували навчальні дисципліни, озвучували своє життєве кредо, а студенти мали змогу поставити запитання, отримати добрі поради та настанови. Такий досвід організації зустрічі між викладачами та студентами виявився надзвичайно корисним для всіх учасників діалогу, адже це допомогло налагодити контакт та взаєморозуміння між викладачами та студентами, створити атмосферу доброзичливості та натхнення від подальшої співпраці.


Організатор - кафедра педагогіки

Репортаж - Юлія Шикова
старший викладач кафедри педагогіки

Фото - Ірина Федорчук

переглядів: 1