Fb

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою системи вищої освіти України. Вона відіграє важливу роль як з погляду створення нових знань і отримання вагомих наукових результатів, так і з погляду формування кадрового потенціалу ВНЗ та підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців.

17.09.2014 р.


17 вересня 2014 року культурна громадськість України відзначила 150-річний ювілей М.М. Коцюбинського - письменника, суспільного діяча, етнографа. Пам’ять видатного майстра слова, класика української й світової літератури кінця XIX століття вшановували студенти і викладачі Вінницького державного педагогічного університету.

Протягом кількох років поспіль склалася добра традиція: на честь подолянина, чиє ім’я носить наш навчальний заклад, викладачі й студенти інституту філології й журналістики організовують мітинг і проводять його на університетській площі. Цього разу вели захід третьокурсниця Юлія Геть і першокурсник Владислав Олійник. Учасники зібрання почули від них багато пізнавальної інформації про життя і творчість Великого Сонцелюба. Можливість поринути в особливу атмосферу слова М.М. Коцюбинського подарували присутнім Тетяна Дзюбенко, Оксана Мовчан, Ольга Сольвар, котрі читали уривки з творів майстра слова.

Урочисте зібрання привітав оркестр народних інструментів інституту педагогіки, психології і мистецтв (керівник – О.М. Шпортун), у виконанні котрого звучали українські народні пісні «Ой гиля, гусоньки, на став» та «Гандзя» (соліст – М. Овсянник); музичний твір В. Іваницького та Н. Петраша «Країно моя» презентувала загалу студентка інституту філології й журналістики Ольга Сологуб.

Під час мітингу відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Сонцелюбові, відкритого на території студмістечка у вересні 2003 року за кошти благодійних внесків студентів, викладачів і співробітників навчального закладу.

Репортаж - Ірина Федорчук

Фото - Ігор Дорохов

переглядів: 1